Nusaybin Toki Taksi

Nusaybin Toki TAKSİ DURAĞI
Nusaybin Toki Taksi Durağı 2015 yılında Nusaybin  merkezinde Durağında kurulmuştur.

Daha sonra durağa diğer şöförler de gelerek ekip olarak çalışmaya başlamışlardır. Aynı zamanda Nusaybin’in en eski taksisi olan Nusaybin Toki Taksi Durağı, Nusaybin ve mahalleler, toki, çarşı, havalimanı ve her yere hizmet vermektedir

2015 yılında hizmet veren taksi durağımız Ticari Taksi uygulaması ile birlikte kurumsal olarak çalışmaya başlamıştır. Bugün tüm dünyada “Nusaybin Toki Taksi Durağı” aramasını yaptığınızda karşınıza çıkan ilk site www.nusaybintaksi.com sitesidir.

Bu, tesadüf değildir, işlerini iyi yapan insanların hem işleri hem de site adresleri ön planda olmaktadır. Bu gelenek 2015 yılında web sitemiz açıldığından beri değişmemiştir.

Bu değişmeyen gelenek, günümüzde de devam etmektedir. Bugün Nusaybin’de vatandaşlarımız, memurlarımız, öğretmenlerimiz, askerlerimiz ve tüm çalışanlarımız, Nusaybin Toki Taksi Durağı ile çalışmaktadır. Bugünlere gelmemizde katkısı olan tüm müşterilerimize , arkadaşlarımıza, bizden maddi manevi desteğini esirgemeyen siz değerli dostlarımıza teşekkürü bir borç biliriz.

Sizler sayesinde bugünleri görmekteyiz

No responses yet

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir